Przejdź do treści
Przedszkole nr 5
Slider 2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

20 września kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Przedszkolaka. Obchodziliśmy ten dzień inaczej niż zawsze. Każde dziecko przyszło ubrane tego dnia na sportowo, by wziąć udział w różnorodnych konkurencjach sportowych.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września to wyjątkowa data w kalendarzu. W ten dzień obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to ma podkreślać wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci oraz popularyzować nowoczesne wychowanie przedszkolne.

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 (września) w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem tego dnia jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy.

Uwaga! Konkurs

Uwaga! Konkurs

Miasto Gorlice planuje wydanie materiałów promocyjnych – kart do gry w „Piotrusia”, na których zamieszczone zostaną prace dzieci – wykolorowane strony z malowanki „Gorlice – aktywnie i kolorowo”, którą przedszkolaki dostały z okazji Dnia Dziecka w czerwcu tego roku.

Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny

To było przepiękne popołudnie! Twarze uśmiechniętych maluchów - bezcenny widok! To były wspaniałe chwile, podczas których odczuwa się, że cała społeczność naszego Przedszkola to jedna wielka rodzina. Życzymy wszystkim miłych wakacji, odpoczynku i relaksu i do zobaczenia!

Pożegnanie Pani Halinki

Pożegnanie Pani Halinki

Pod koniec roku szkolnego nasze Przedszkolaki wzięły udział w uroczystości, która z jednej strony wiązała się radością wynikającą z zasłużonego odpoczynku, a z drugiej ze smutkiem, odczuwanym podczas każdego pożegnania.

Zakończenie przedszkola

Zakończenie przedszkola

Wczoraj dzieci z naszych najstarszych grup oficjalnie zakończyły swoją edukację przedszkolną. W artystycznym montażu wyraziły słowami, śpiewem, tańcem i grą na instrumentach swą wdzięczność i podzieliły się wspomnieniami.

Wycieczka

Wycieczka "Sprytnych Skrzatów"

Nasza najstarsza grupa, "Sprytne Skrzaty", wybrała się na wycieczkę do Krempnej, aby zwiedzić muzeum Magurskiego Parku Narodowego, a tym samym pogłębić swoją wiedzę związaną z przyrodą i jej ochroną.

53066